Ransomware Whoopsie

Dowiedz się czym jest ransomware Whoopsie oraz jak usunąć z Twojego urządzenia

Ransomware Whoopsie

Dowiedz się więcej o tym czym jest ransomware Whoopsie oraz w jaki sposób działa

Ransomware Whoopsie
Ransomware Whoopsie

Jeżeli na ekranie swojego komputera widzisz taki komunikat to znak, że został on zainfekowany ransomware o nazwie Whoopsie. Zanim podejmiesz jakiekolwiek działania pamiętaj, że w tej chwili liczy się każda sekunda, dlatego przemyśl dwa razy za nim dokonasz jakichkolwiek prób odzyskania swoich danych. Ransomware infekuje zazwyczaj cały dysk, zamiast pojedynczych plików, czy też baz SQL, dlatego najbezpieczniejszym ruchem będzie wyłączenie komputera oraz odłączenie go z prądu, aby zminimalizować straty w plikach i danych. Tak zabezpieczony komputer i/lub dysk przekaż nam, a my zajmiemy się za Ciebie kompleksowym odzyskaniem danych po ataku ransomware o nazwie Whoopsie. Posiadamy jedyne takie w Polsce autorskie algorytmy pozwalające na odzyskiwanie zaszyfrowanych danych przez Whoopsie oraz inne ransomware na poziomie skuteczności wynoszącym nawet 99%.

Jakość i skuteczność

Oferujemy najskuteczniejsze w Europie usługi naprawy baz danych

Naprawa bazy danych - bezpieczeństwo Bezpieczeństwo

Gwarantujemy najwyższe bezpieczeństwo naszych usług, poufność przekazywanych danych oraz satysfakcję z efektów naprawy bazy danych.

Naprawa bazy danych - skuteczność Skuteczność

Oferujemy najwyższą skuteczność w Europie w odzyskiwaniu utraconych danych z baz dzięki unikatowemu i autorskiemu modelowi pracy.

Naprawa bazy danych - satysfakcja Satysfakcja

Wszyscy nasi klienci polecają naszą markę oraz są zadowoleni z efektów naszej pracy. Możesz być jednym z nich. Naprawa baz danych to dla nas proste zadanie!

Naprawa bazy danych - kompleksowość Kompleksowość

Oferujemy kompleksowe usługi naprawy baz danych. Zaczynając od tradycyjnych awarii, a na deszyfrowaniu i optymalizacji kończąc.

Naprawa bazy danych - oszczędność Oszczędność

Nie lubisz przepłacać? Nie daj się namówić na okup od złodzieji! Odzyskamy dla Ciebie bazę danych bez kluczy deszyfrujących. Sprawdź!

Naprawa bazy danych - doświadczenie Doświadczenie

Od lat ponad 20 lat jesteśmy jedyną marką w Polsce, która wykonuje skuteczne odzyskiwanie i naprawy baz danych dzięki autorskim metodom.

Nasze usługi

Sprawdź nasze usługi naprawy, odzyskiwanie i odszyfrowania bazy danych

Naprawa bazy danych - naprawa i odzyskiwanie Naprawa i odzyskiwanie
Naprawa bazy danych - deszyfrowanie i ochrona Deszyfrowanie i ochrona
Naprawa bazy danych - obsługa i serwis Obsługa i serwis
Opinie klientów

Poznaj opinie naszych zadowolonych klientów

Aneta
Kneisel

Naprawa bazy danych SEP - oceny

Wielokrotnie korzystaliśmy z usług firmy naprawa-bazy-danych.pl podczas awarii baz danych systemów INSERT i PŁATNIK. W 2016 roku, po ataku hakerskim, który sparaliżował pracę naszej firmy, szybko i sprawnie przeprowadzona została deszyfracja baz danych oraz wszystkich dokumentów.

Arkadiusz
Zamarja

Naprawa bazy danych SEP - oceny

Dziękujemy firmie naprawa-bazy-danych.pl za profesjonalnie wykonaną usługę odzyskana zaszyfrowanej bazy danych. Cała operacja została precyzyjnie zdiagnozowana i zrealizowana w założonym terminie. Odzyskano 100% danych.

Iwona
Głąb

Naprawa bazy danych SEP - oceny

Współpraca z firmą naprawa-bazy-danych.pl, rozpoczęta z początkiem 2016 roku prowadzona jest w sposób wzorowy. Polecamy niniejszym usługi tej firmy w zakresie odzyskiwania i naprawy bazy danych wszystkich firmom potrzebującym fachowej pomocy.

Pomoc z ransomware Whoopsie

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać darmową wycenę oraz pomoc z ransomware Whoopsie. Oferujemy szybkie i skuteczne odzyskiwanie utraconych danych przez Whoopsie oraz inne ransomware. Wypełnij formularz kontaktowy już teraz.

Dane kontaktowe

wsparcie@naprawa-bazy-danych.pl

Dane firmy

Total Enterprise sp. z o.o.
ul. Robotnicza 42A
53-608 Wrocław
NIP: 5272949666

Wiedza dla Ciebie

Najważniejsze informacje dla Ciebie zanim skorzystasz z naszych usług naprawy bazy danych

Czym jest ransomware i dlaczego jest tak groźne?

Ransomware to nazwa dla szkodliwego oprogramowania, które w przeciwieństwie do wirusów i trojanów nie usuwa danych, lecz szyfruje je w taki sposób, że nie możliwe jest ich odczytanie przez właściciela. Ransomware do szyfrowanie wykorzystuje bardzo zaawansowane algorytmy wykorzystujące klucz znany tylko jego twórcy. Po infekcji komputera, laptopa lub smartfona najczęściej przez tzw. phising ransomware systematycznie szyfruje wszystkie foldery i pliki na dysku, a gdy proces dobiegnie końca wyświetla komunikat o konieczności zapłaty okupu.

Jak doszło do infekcji przez ransomware?

Ransomware może zaatakować każde urządzenie, które pracuje na powszechnie używanych systemach operacyjnych. Mowa tutaj o komputerach, laptopach i smartfonach przede wszystkim. Najczęściej ofiarą ransomware padają firmy oraz instytucje publiczne, ponieważ specyfika ich działania daje większą szansę na uzyskanie przez twórcę ransomware okupu. Do infekcji przez ransomware dochodzi w wyniku otwarcia szkodliwego pliku np. w postaci załącznika do wiadomości. Sama infekcja jest niewidoczna dla użytkownika i trudno wykrywalna przez współczesne antywirusy, dlatego stanowi tak wielkie zagrożenie bezpieczeństwa.

Czy warto zapłacić okup za odszyfrowanie danych?

Absolutnie NIE! Po pierwsze, płacąc okup nie masz żadnej gwarancji, że twórca ransomware przekaże Ci klucz, który odszyfruje Twoje dane. Po drugie, kwota za odszyfrowanie danych zależna jest od ilości zaszyfrowanych plików oraz folderów i w przypadku dużych dysków może wynieść astronomiczne kwoty. Za opłaconą kwotę (najczęściej w Bitcoinach) nie uzyskasz żadnej faktury ani potwierdzenia zapłaty. Nie masz też co liczyć na policję, która jest w tych sprawach całkowicie bezradna. Zapłacenie okupu za ransomware może skończyć się nie tylko utratą danych, lecz także dużej ilości pieniędzy.

Co mam teraz zrobić, aby odzyskać dane?

Najważniejsze to nie panikować. Gdy Twój komputer, laptop lub smartfon został już zainfekowany przez ransomware nie możesz cofnąć tego procesu, lecz często możesz go jeszcze przerwać. Ransomware stopniowo infekuje i szyfruje dane na dysku, dlatego najważniejszą rzeczą jaka musisz zrobić to wyłączyć urządzenie i odłączyć od prądu! Tak, od prądu. Samo wyłączenie urządzenia nie wystarczy. Zabezpiecz w taki sposób swoje dyski, a następnie przekaż je nam w celu darmowej wyceny oraz analizy..

Jak wygląda procedura odzyskiwania danych?

Posiadamy autorskie algorytmy pozwalające na skuteczne odzyskiwanie danych zaszyfrowanych przez ransomware. Jeżeli problem dotyczy baz danych do darmowej wyceny potrzebujemy zaszyfrowaną kopię bazy danych oraz (jeżeli to możliwe) jej najnowszą kopię archiwalną, która nie została jeszcze zainfekowana. Możesz przesłać także nam kompletne urządzenie lub wyjęty dysk. Po wykonaniu darmowej wyceny przystąpimy do procesu odzyskania danych za pomocą naszych autorskich algorytmów.

Jaka jest wasza skuteczność i czas reakcji?

Zazwyczaj w trakcie naszej pracy nad zaszyfrowanymi przez ransomware danymi jestesmy w stanie odzyskać nawet 99% utraconych danych. Większość zleceń wykonujemy w ciągu kilku dni roboczych od momentu uzyskania zaszyfrowanych danych dzięki czemu możliwy jest szybki powrót do pracy. Posiadamy autorskie i najbardziej zaawansowane w Polsce algorytmy odzyskiwania danych zaszyfrowanych przez ransomware. Skutkuje to Twoją największa satysfakcję oraz profesjonalizmem naszej obsługi.

Ransomware Whoopsie

Zgody i prywatność
Sprawdź i wybierz, które dane może przechowywać ta strona internetowa w plikach cookies, pamięci lokalnej i sesji przeglądarki internetowej
Podstawowe funkcjonowanie strony Do poprawnego korzystania z tej strony wymagane jest anonimowe przechowywanie niektórych danych dotyczących jej wyglądu oraz sposobu działania