Odzyskiwanie danych

Skuteczne odzyskiwanie danych z dysku, kart SD, telefonów i innych urządzeń

Nasze usługi

Sprawdź nasze usługi naprawy, odzyskiwanie i odszyfrowania bazy danych

Naprawa bazy danych - naprawa i odzyskiwanie Naprawa i odzyskiwanie
Naprawa bazy danych - deszyfrowanie i ochrona Deszyfrowanie i ochrona
Naprawa bazy danych - obsługa i serwis Obsługa i serwis
Jakość i skuteczność

Oferujemy najskuteczniejsze w Europie usługi naprawy baz danych

Naprawa bazy danych - bezpieczeństwo Bezpieczeństwo

Gwarantujemy najwyższe bezpieczeństwo naszych usług, poufność przekazywanych danych oraz satysfakcję z efektów naprawy bazy danych.

Naprawa bazy danych - skuteczność Skuteczność

Oferujemy najwyższą skuteczność w Europie w odzyskiwaniu utraconych danych z baz dzięki unikatowemu i autorskiemu modelowi pracy.

Naprawa bazy danych - satysfakcja Satysfakcja

Wszyscy nasi klienci polecają naszą markę oraz są zadowoleni z efektów naszej pracy. Możesz być jednym z nich. Naprawa baz danych to dla nas proste zadanie!

Naprawa bazy danych - kompleksowość Kompleksowość

Oferujemy kompleksowe usługi naprawy baz danych. Zaczynając od tradycyjnych awarii, a na deszyfrowaniu i optymalizacji kończąc.

Naprawa bazy danych - oszczędność Oszczędność

Nie lubisz przepłacać? Nie daj się namówić na okup od złodzieji! Odzyskamy dla Ciebie bazę danych bez kluczy deszyfrujących. Sprawdź!

Naprawa bazy danych - doświadczenie Doświadczenie

Od lat ponad 20 lat jesteśmy jedyną marką w Polsce, która wykonuje skuteczne odzyskiwanie i naprawy baz danych dzięki autorskim metodom.

Opinie klientów

Poznaj opinie naszych zadowolonych klientów

Aneta
Kneisel

Naprawa bazy danych SEP - oceny

Wielokrotnie korzystaliśmy z usług firmy naprawa-bazy-danych.pl podczas awarii baz danych systemów INSERT i PŁATNIK. W 2016 roku, po ataku hakerskim, który sparaliżował pracę naszej firmy, szybko i sprawnie przeprowadzona została deszyfracja baz danych oraz wszystkich dokumentów.

Arkadiusz
Zamarja

Naprawa bazy danych SEP - oceny

Dziękujemy firmie naprawa-bazy-danych.pl za profesjonalnie wykonaną usługę odzyskana zaszyfrowanej bazy danych. Cała operacja została precyzyjnie zdiagnozowana i zrealizowana w założonym terminie. Odzyskano 100% danych.

Iwona
Głąb

Naprawa bazy danych SEP - oceny

Współpraca z firmą naprawa-bazy-danych.pl, rozpoczęta z początkiem 2016 roku prowadzona jest w sposób wzorowy. Polecamy niniejszym usługi tej firmy w zakresie odzyskiwania i naprawy bazy danych wszystkich firmom potrzebującym fachowej pomocy.

Nasze doświadczenie

Pomoglibyśmy już setkom klientom odzyskując ich cenne dane zapisane w bazach

Uprawnienia G1 G2 G3 SEP

3458

Naprawionych baz

Uprawnienia G1 G2 G3 SEP
5467GB

Odzyskanych danych

Uprawnienia G1 G2 G3 SEP
99.9%

Średniej skuteczności

Uprawnienia G1 G2 G3 SEP

984

Zadowolonych klientów

Jesteśmy by pomagać

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wsparcie zdalne lub darmową wycenę. Naprawa baz danych jest u nas szybka i skuteczna, a Twoja satysfakcja zawsze gwarantowana.

Dane kontaktowe

wsparcie@naprawa-bazy-danych.pl

Dane firmy

Total Enterprise sp. z o.o.
ul. Robotnicza 42A
53-608 Wrocław
NIP: 5272949666

Odzyskiwanie danych

Straciłeś cenne dane z powodu wirusa? Ktoś wykradł Twoje firmowe informacje? Sprzęt się zepsuł? Rozwiązanie tego problemu jest tylko jedno! Skontaktuj się z nami, aby ustalić wszelkie szczegóły dotyczące odzyskiwanie danych z Twojego urządzenia. Odzyskiwanie danych z dysku twardego, laptopa, komputera czy karty pamięci? To wszystko i jeszcze więcej znajdziesz w naszej ofercie. Potrzebujesz skutecznej i szybkiej pomocy w odzyskiwaniu danych? Zgłoś się do nas! Odzyskiwanie danych wykonują doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy, którzy w tej branży działają już od kilku lat. W naszej firmie oferujemy rozwiązanie problemu, którego szukasz. Odzyskujemy utracone dane z laptopów, komputerów, tabletów, dysków twardych i wielu innych nośników informacji. Nasz zespół, który przeprowadza naprawę ma bogatą wiedzę w odzyskiwaniu danych, dlatego gwarantujemy wynik o skuteczności 98%. Sprawdź, opinie naszych klientów, które widnieją na naszej stronie internetowej! Odzyskiwanie danych to proces w kilku krokach. Zobacz, jak my to robimy! Na początku przeprowadzamy dokładną i szczegółową analizę problemu, a następnie przedstawiamy wycenę usługi. Po akceptacji przez klienta ceny przechodzimy do procesu odzyskiwania. Nasi specjaliści wykonują wszystkie niezbędne czynności, aby odzyskać jak najwięcej utraconych bądź zaszyfrowanych danych. Po odzyskiwaniu zostaje wykonana analiza pod kątem czytelności odzyskanych plików. Na koniec klient zostaje poinformowany o zakończonej pracy i oddajemy bazę danych, urządzenie lub nośnik właścicielowi. U nas bez względu na to jak dane zostały skasowane lub zaszyfrowane pomoże Ci je odzyskać. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie bądź poprzez formularz kontaktowy na stronie internetowej. Jeśli szukasz skutecznej firmy, która odzyska dla Ciebie Twoje cenne dane możesz nam zaufać! Napisz do nas, wycenę przedstawimy jak najszybciej to możliwe. Awaria komputera lub laptopa wiąże się dość często z uszkodzeniem dysku, a jeśli do tego dojdzie możemy mieć duży problem w postaci utraty bardzo cennych danych w przypadku, gdy prowadzimy firmę. Stracić dane można w sytuacjach takich jak: atak ransomware czyli różnych infekcji wirusowych, przypadkowe usunięcie danych za pomocą programów czy w przypadku awarii zewnętrznych jak spięcie elektryczne. Jeśli masz problem z odczytem danych na swoim urządzeniu koniecznie zgłoś się do nas, a my rozwiążemy Twój problem najszybciej jak się da, by Twoja firma nie miała większy strat finansowych. Zadzwoń do nas lub zgłoś się poprzez formularz.

Jak odzyskać dane z dysku

Jak wiadomo wystarczy chwila nieuwagi i można stracić cenne dane co może być nie lada problemem, dlatego jesteśmy my. Odzyskiwanie danych to dla nas powszedni chleb i nie ma danych, których byśmy nie odzyskali. Wiemy, że utrata danych dla każdego jest bardzo stresującą sytuacją, dlatego działamy szybko, rzetelnie i profesjonalnie. Jeśli szukasz fachowej pomocy i analizy występującego problemu w krótkim czasie napisz do nas! A odezwiemy się jak najszybciej jest to możliwe. Twoje urządzenie opanował wirus? Zaszyfrował Twoje dane? Naprawimy to bez większego problemu! Nasze doświadczenie zebrane przez wiele lat pozwala nam na odzyskiwanie danych z każdego urządzenia oraz nośnika. Potwierdzeniem naszej pracy są pozytywne opinie klientów, którzy skorzystali z naszych usług. Szukasz najszybszej naprawy bazy danych? Zapraszamy do podjęcia z nami współpracy! Doświadczenie naszych specjalistów i dobry sprzęt umożliwiają nam osiągnąć najwyższy poziom i jakość naszych usług. Na rynku wyróżniamy się szybkim czasem realizacji. W przypadku mniejszych baz danych i mniejszej awarii jesteśmy w stanie pomóc w kilka dni. Staramy się wykonać swoją pracę tak, aby udostępniony przez klienta sprzęt lub baza jak najszybciej mogła do niego wrócić. Pamiętaj, że przy każdej awarii nie zależnie czy jest to infekcja wirusowa lub inny problem nie należy samodzielnie tego naprawiać. Dlaczego? Użytkownik sam nie jest w stanie zdiagnozować występującej awarii, a próba jego rozwiązania może skończyć się całkowitą utratą danych bądź zniszczeniem danego sprzętu, czy też nośnika. Nie warto, także pobierać i instalować na swoim komputerze programów do odzyskiwania danych. Nieumiejętne korzystanie z takich oprogramowań może negatywnie wpłynąć na występujący problem, który później przez specjalistów będzie trudniejszy do rozwiązania. Jeśli zależy Ci na szybkim i efektywnym procesie odzyskiwanie danych z pozytywnym zakończeniem. Najlepszym rozwiązaniem będzie skontaktowanie się z profesjonalistami, którzy pomogą w opanowaniu sytuacji. Skontaktować się możesz z nami telefonicznie o każdej porze dnia wysyłając zgłoszenie lub telefonicznie. Wysłuchamy z jakim problemem się do nas zgłaszasz, wstępnie wyjaśnimy jak wygląda proces odzyskiwanie danych i wyślemy analizę do Ciebie po wcześniejszym dostępie do uszkodzonej bazy danych czy urządzenia, na który występuje problem. Czekamy na Ciebie! Nie zwlekaj z pozbyciem się problemu! Możesz nie tylko stracić cenne dane, ale zyski, jeśli jesteś firmą. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Zgody i prywatność
Sprawdź i wybierz, które dane może przechowywać ta strona internetowa w plikach cookies, pamięci lokalnej i sesji przeglądarki internetowej
Podstawowe funkcjonowanie strony Do poprawnego korzystania z tej strony wymagane jest anonimowe przechowywanie niektórych danych dotyczących jej wyglądu oraz sposobu działania