by naprawa-bazy-danych.pl

Jesteśmy grupą osób, które od kilkunastu lat specjalizują się w systemach bazodanowych do obsługi magazynowo-handlowej małych, średnich i dużych firm. Naszą pracą motywuje pasja do szeroko rozumianego oprogramowania oraz sprzętu komputerowego. Dzięki wieloletniej pracy w naprawie, odzyskiwaniu oraz odszyfrowywaniu baz danych SQL, MS SQL i Access wypracowaliśmy najskuteczniejsze w Polsce i Europie metody pomagania klientom w przypadku utraty istotnych dokumentów oraz plików z dysków. Nie jesteśmy jednak typową agencją, czy też domem deweloperski, a grupą ekspertów wyspecjalizowanych zarówno w systemach bazo-danowych jak i programowaniu w backendzie oraz frontendzie.

Od wielu lat pomagamy klientom w problemach z najpopularniejszymi aplikacjami księgowymi oraz magazynowo-handlowymi na polskim rynku m.in. takich jak WAPRO Mag, WAPRO Best, WAPRO Gang, WAPRO Fakir, WAPRO Kaper, WAPRO Fakturka, WAPRO JPK, Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL, Comarch ERP XT, InsERT Subiekt nexo, InsERT Subiekt GT, InsERT Gratyfikant nexo, InsERT Gratyfikant GT, InsERT Gestor nexo, InsERT Gestor GT, Płatnik, Sage Symfonia i wiele innych! Posiadamy do tego celu zarówno tzw. know-how, a także zaplecze sprzętowo-software, które pozwala nam odtworzyć warunki niezbędne do naprawy i odzyskania baz danych.

W naszej pracy cenimy sobie najbardziej przejrzystość działań oraz pełną satysfakcję klientów, którzy korzystają z naszych usług, dlatego zawsze wycena jak i konsultacja jest bezpłatna. O opiniach klientów, którzy skorzystali z naszych usług możesz przeczytaj poniżej lub kontaktując się z nami. W naszej codziennej pracy stawiamy także na edukację klientów oraz ochronę interesów naszych klientów przed zagrożeniami w internecie oraz innymi kryzysowymi sytuacjami, które mogą wystąpić w przedsiębiorstwie. Z tego tytułu świadczymy usługi stałego wsparcia oraz obsługi firmy z całej Europy.

Mamy nadzieję, że skorzystasz z naszych usług i przekonasz się, że naprawa bazy danych nie musi być wcale problematyczna, a Ty nie musisz płacić okupów twórcom szkodliwego oprogramowania ransomware ☺️

OPINIE KLIENTÓW