Baza danych
Tryb Suspect SQL

Twoja baza została uszkodzona i działa w trybie Suspect MSSQL? Oferujemy profesjonalne odzyskiwanie i naprawę bazy danych SQL w trybie Suspect SQL w wyniku fizycznych lub logicznych uszkodzeń bazy danych.

NAPRAWA BAZY DANYCH
W TRYBIE SUSPECT SQL

Jeżeli Twoja baza SQL przeszła w tzw. tryb Suspectl SQL (zwany także Suspect SQL Mode lub Tryb Suspect MSSQL) to znaczy, że uległa ona awarii lub uszkodzeniu, bądź w najgorszym wypadku, utracie danych np. w wyniku działania szkodliwego oprogramowania znajdującego się na Twoim komputerze.

Przyczyną pojawienia się komunikatu o trybie Suspect SQL może być np. nieprawidłowe wyłączenie komputera lub serwera, a nawet fizyczneguszkodzenie sprzętu. Niezależnie jednak od przyczyny, taka sytuacja może poważnie zaszkodzić Twojej firmie oraz klientom, a także wstrzymać działanie wszystkich pracowników na długi czas. Bez specjalistycznej wiedzy oraz narzędzi odzyskanie bazy danych w trybie Suspect SQL jest niemożliwe, dlatego przyda się w tym celu nasza profesjonalna pomoc.

Skala uszkodzeń baz danych jest zawsze inna, jednak nasi eksperci są w stanie odzyskać nawet do 100% danych zgromadzonych przez lata w plikach baz SQL, MSSQL, MYSQL i DBF. Dodatkowo, dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży oraz autorskim rozwiązaniom, potrafi naprawić bazy danych oraz komunikat o trybie Suspect SQL w najpopularniejszych polskim programach magazynowo-księgowych oraz systemach ERP odzyskując kluczowe i cenne informacje dla firmy.

Eksperci z naprawa-bazy-danych.pl oferują szybką i skuteczną pomoc z naprawą baz danych, a także ich optymalizacją i zabezpieczaniu. Zlecając nam naprawę bazy danych w trybie Suspect SQL masz pewność największej skuteczności oraz fachowej obsługi najlepszych ekspertów w Polsce od odzyskiwania baz danych.

0
NAPRAWIONYCH BAZ
0 TB
ODZYSKANYCH DANYCH
0 %
ŚREDNIEJ SKUTECZNOŚCI
0
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

POZNAJ NASZE USŁUGI

Świadczymy profesjonalne usługi odzyskiwania, naprawy i deszyfrowania baz danych

NAPRAWA BAZY DANYCH
NAPRAWA BAZY DANYCH

Naprawimy i odzyskamy dla Ciebie cenne dokumenty i pliki zawarte w bazie danych.

WSPARCIE ZDALNE
WSPARCIE ZDALNE

Udzielimy Ci zdalnego wsparcia w zakresie obsługi sprzętu i oprogramowania.

STAŁA OBSŁUGA
STAŁA OBSŁUGA

Zaopiekujemy się zdalnie Twoją firmą oraz pomoże rozwiązać codzienne problemy.

  • Dziękujemy firmie naprawa-bazy-danych.pl za profesjonalnie wykonaną usługę odzyskana zaszyfrowanej bazy danych. Cała operacja została precyzyjnie zdiagnozowana i zrealizowana w założonym terminie. Odzyskano 100% danych.

    Arkadiusz Zamarja Bit Serwis
  • Współpraca z firmą naprawa-bazy-danych.pl, rozpoczęta z początkiem 2016 roku prowadzona jest w sposób wzorowy. Polecamy niniejszym usługi tej firmy w zakresie odzyskiwania i naprawy bazy danych wszystkich firmom potrzebującym fachowej pomocy.

    Iwona Głąb DOMiDOM
  • Wielokrotnie korzystaliśmy z usług firmy naprawa-bazy-danych.pl podczas awarii baz danych systemów INSERT i PŁATNIK. W 2016 roku, po ataku hakerskim, który sparaliżował pracę naszej firmy, szybko i sprawnie przeprowadzona została deszyfracja baz danych oraz wszystkich dokumentów.

    Aneta Kneisel Biuro Rachunkowe EUROBILANS

JESTEŚMY BY POMAGAĆ

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wsparcie zdalne
lub darmową wycenę na naprawę bazy danych.

Adres

ul. Inżynierska 5b lok. 106a
20-484 Lublin