Recovery Pending
SQL Server

Jeżeli Twoja baza znajduje się w trybie Pending Recovery może oznaczać to mniej lub bardziej groźną awarię. Poznaj przyczynę trybu Pending Recovery oraz dowiedz się jak razem z nami przywrócić Twoją bazę danych do działania.

NAPRAWA BAZY DANYCH
W TRYBIE RECOVERY PENDING

Chociaż baza SQL jest w swojej istocie dość niezawodnym magazynem danych, to jednak także i ona miewa swoje gorsze chwile, w których dochodzi do jej awarii. Poprawnie działająca baza danych SQL oznaczana jest stanem online. Kolejnym trybem, bądź też stanem, w którym może znaleźć się baza danych SQL jest Suspect Mode, który najczęściej oznacza właśnie awarię, bądź uszkodzenie bazy danych. W przypadku trybu Recovery Pending, serwer SQL wykrył nieprawidłowości, które będzie starał się odzyskać, jednak w danym momencie nie jest to możliwe.

Istnieje wiele przyczyn, które mogą powodować zmianę trybu bazy SQL z online na Recovery Pending i należą do nich m.in.:

1. Niecałkowite zamknięcie bazy danych SQL w sytuacji, w której aktywne pozostają procesy, a sam plik dziennika został usunięty.

2. W wyniku próby przeniesienia pliku dziennika do innej lokalizacji, która spowodowała uszkodzenie pliku.

3. Zbyt mała ilość pamięci RAM lub przestrzeni na dysku potrzebnej do rozpoczęcia odzyskiwania bazy danych SQL.

Pomijając 3 punkt, naprawa bazy danych, która znajduje się w stanie Recovery Pending powinna zostać oddana w ręce naszych ekspertów, którzy pomogą Ci odzyskać dane oraz przywrócić pracę Twojej firmy.

Z pozoru mało istotny komunikat o trybie Recovery Pending może bowiem przerodzić się w poważną awarię i utratę cennych danych. Nasi eksperci sprawdzą przyczynę problemu z Twoja bazą SQL oraz szybko wykonają diagnozę w jaki sposób pozbyć się stanu Recovery Pending.

W przypadku awarii bazy danych SQL liczy się bowiem każda godzina, a nawet minuta, dlatego nie pozwól, aby Twoja baza SQL zbyt długo przebywała w trybie Recovery Pending. Chociaż istnieją w internecie manualne metody na odzyskanie bazy danych w trybie Recovery Pending to jednak wiążą się one z dużym ryzykiem utraty danych oraz paraliżem Twojej firmy na długi czas. Korzystając z naszej oferty na naprawę bazy danych SQL masz 100% gwarancję bezpieczeństwa oraz błyskawicznej fachowej pomocy w przywróceniu i odzyskaniu bazy SQL. Skontaktuj się z nami już dziś, aby naprawić bazę SQL, która znajduje się trybie Recovery Pending lub całkowicie przestała poprawnie działać uniemożliwiając dostęp do cennych danych i pracę Twojej firmy.

0
NAPRAWIONYCH BAZ
0 TB
ODZYSKANYCH DANYCH
0 %
ŚREDNIEJ SKUTECZNOŚCI
0
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

POZNAJ NASZE USŁUGI

Świadczymy profesjonalne usługi odzyskiwania, naprawy i deszyfrowania baz danych

NAPRAWA BAZY DANYCH
NAPRAWA BAZY DANYCH

Naprawimy i odzyskamy dla Ciebie cenne dokumenty i pliki zawarte w bazie danych.

WSPARCIE ZDALNE
WSPARCIE ZDALNE

Udzielimy Ci zdalnego wsparcia w zakresie obsługi sprzętu i oprogramowania.

STAŁA OBSŁUGA
STAŁA OBSŁUGA

Zaopiekujemy się zdalnie Twoją firmą oraz pomoże rozwiązać codzienne problemy.

  • Dziękujemy firmie naprawa-bazy-danych.pl za profesjonalnie wykonaną usługę odzyskana zaszyfrowanej bazy danych. Cała operacja została precyzyjnie zdiagnozowana i zrealizowana w założonym terminie. Odzyskano 100% danych.

    Arkadiusz Zamarja Bit Serwis
  • Współpraca z firmą naprawa-bazy-danych.pl, rozpoczęta z początkiem 2016 roku prowadzona jest w sposób wzorowy. Polecamy niniejszym usługi tej firmy w zakresie odzyskiwania i naprawy bazy danych wszystkich firmom potrzebującym fachowej pomocy.

    Iwona Głąb DOMiDOM
  • Wielokrotnie korzystaliśmy z usług firmy naprawa-bazy-danych.pl podczas awarii baz danych systemów INSERT i PŁATNIK. W 2016 roku, po ataku hakerskim, który sparaliżował pracę naszej firmy, szybko i sprawnie przeprowadzona została deszyfracja baz danych oraz wszystkich dokumentów.

    Aneta Kneisel Biuro Rachunkowe EUROBILANS

JESTEŚMY BY POMAGAĆ

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wsparcie zdalne
lub darmową wycenę na naprawę bazy danych.

Adres

ul. Inżynierska 5b lok. 106a
20-484 Lublin